Hekimoğlu 51.Bölüm Fragmanı (Final)

Hekimoğlu 51.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü 25 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hekimoğlu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/e7rmw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Adli Tıp Teknikeri olan İrem, her zamanki gibi işinin başındayken bir anda ilgilendiği kadavraların ayaklanıp ona saldırdıkları şeklinde bir halüsinasyon görür. Korkuyla ne yapacağını bilemeyen genç kadın nöbet geçirmeye başlar. Hayaletleri gördüğünü söyleyen bir vaka ile her zaman karşılaşmayan Hekimoğlu, İrem ile yakından ilgilenir.

En son 7 kişi kalan adaylar canla başla İrem’in nesi olduğunu bulmaya çalışırken genç kadının semptomları giderek ciddileşir. Bir yandan vakayı çözmek için uğraşan Hekimoğlu, diğer yandan da Orhan ile adaylardan biri üzerine iddiaya tutuşur. İpek ise Hekimoğlu’nun haberi olmadan Mehmet Ali ile görüşür ama Hekimoğlu’nun her yerde gözü kulağı olduğundan habersizdir. Kendinden emin bir şekilde Orhan ile girdiği iddia Hekimoğlu’na hayli pahalıya patlar. Hayaletleriyle yaşamaya alışmış İrem ise onu acıtacak bir gerçekle yüzleşir.

Hekimoğlu ve ekibi İrem’in halüsinasyonlarına neyin neden olduğunu bulabilecek mi? Girilen iddiayı Hekimoğlu mu yoksa Orhan mı kazanacak? İpek Mehmet Ali ile neden görüştü?

6 Yorum Var

 1. Ersen er

  21 Mayıs 2021 - 23:01

  😩bitmese keşke puhutv de yayınlansa ne güzel olurdu

 2. Mehmet Yıldırım

  21 Mayıs 2021 - 17:41

  Hekimoğlunun bitecek olmasına üzüldüm.. İnsanlar kendindeki rahatsızlarıyla karşılaştırabiliyor.

 3. Anonim

  21 Mayıs 2021 - 11:21

  Lütfenn final yapmayıııın!

 4. Anonim

  20 Mayıs 2021 - 15:03

  Gercekten severek izledigim dizi final yapmasina üzüldüm keske devam etse

 5. Ayten

  20 Mayıs 2021 - 09:29

  Reytingler düşük olunca kaldırıyorlar insanlar iyiyi izlemiyorlar

 6. Zeynep

  19 Mayıs 2021 - 23:01

  Şaka gibi. En iyi iki dizi var . Hekimoğlu ve Mucize doktor. Eğitici diziler neden bitiyor. Silah yok düşmanlık ve fesatlık yok. Gerçek hayat var. Lütfen bitirmeyin rica ediyorum. Dünyadan gerçekten bir haber olalim. Eğitiyor ve örnek oluyor. Lütfen final olmasın. 🙏🙏🙏

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.