Hekimoğlu 13.Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü 24 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hekimoğlu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1v605

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Vahap Hekimoğlu’ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder. İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. Emre ve Hekimoğlu yüzleşir. Emre, Hekimoğlu’nu Vahap’a ispiyonlayanın kendisi olduğunu kabul eder.

Orhan, Hekimoğlu’nun Zeynep’ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep’e neden kendisini sevdiğini sorar. İlacın tanıtım günü geldiğinde Vahap, Hekimoğlu’na seçeneklerini hatırlatmak zorunda kalır. Tüm bunlar yaşanırken, lise öğrencisi bir gencin hayatı yine Hekimoğlu ve ekibinin ellerindedir. Hekimoğlu, Vahap’ın istediğini yerine getirecek mi? Zeynep ve Hekimoğlu arasında neler oluyor? Emre ve Hekimoğlu yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Hekimoğlu ve ekibi, her şeye rağmen genç hastayı tedavi edebilecek mi?

4 Yorum Var

 1. hayalet

  19 Mart 2020 - 14:16

  bence vahap diziye çok yakıştı, dizi zaten renkliydi de vahap la da ayrı bi renk daha geldi, güven kıraç süper yine her zamanki gibi, ne varsa yılların tiyatro sanatçılarında var, yaşantıları bile çok mütevazi, gerçek sanatçı bunlar işte, digerleri ancak gece hayatı, sevgilileriyle ortada, ama bu degerli şahsiyetler sanatlarıyla ortadalar, avamlıktan uzak müthiş bir asaletleri var, inş uzun yıllar seyrederiz hep

 2. Akz

  18 Mart 2020 - 21:06

  Hakikaten şu Vahap gitsin tam bir gıcık para veriyor diye herşeye bu kadar karisilmaz ki her şeyi nereden bilecek doktor mu muhasebeci mi herşeye karışmak ne demek

 3. Anonim

  18 Mart 2020 - 18:05

  Hadi Hekimoğlu şu sevimsiz Vahap Beyi tuş yap! 10 Milyon doları hastaneye bırakıp gitmek zorunda kalsın.

 4. hayalet

  18 Mart 2020 - 17:45

  heyecanlı gelecek hafta nolucak bende meraklardayım

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.