Hekimoğlu 12.Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü 17 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hekimoğlu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/h5ge7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hekimoğlu üç gün içinde ekipten birini işten çıkarmak zorundadır. Orhan, Hekimoğlu’nun karar vermekten kaçındığını düşünürken, Mehmet Ali ve Zeynep bu süreci birbirlerine destek olarak atlatmak ister. Emre bu karara karşı çıkar ve onlara güvenmediğini söyler.

Hekimoğlu Mehmet Ali’ye kendi yerinde olsa kimi kovacağını sorar. Mehmet Ali’nin yanıtı Emre olur. Vahap, Zeynep ve Mehmet Ali’yi kendi tarafına çekmeye uğraşır. İpek ise Vahap konusunda verdiği kararı sorgulamaktadır. Tüm bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 10 yaşında kalp krizi geçiren Ceyda yatırılır.

Minik Ceyda, kilolu olduğu için uğradığı akran zorbalığıyla baş edebilecek midir?

Vahap’ın çabaları karşılık bulacak mıdır? Emre ve Zeynep’in kavga etmelerinin sebebi nedir?

Hekimoğlu’nun kararı ne olacaktır?

3 Yorum Var

 1. hayalet

  11 Mart 2020 - 15:54

  ayyyy muzo yu yazmayı unuttum hahahhaha süper ya

 2. hayalet

  11 Mart 2020 - 07:44

  tek kelimeyle müthiş bir dizi, gerçeklik nezaket bilgi insan ve meslek sevgisi espri vb bu kadar mı güzel ifade edilir ya, bayılıyorum, çok egitici bir dizi

 3. dizikolik

  11 Mart 2020 - 05:12

  vahap ın amacı böl parçala yönet başarılı olmuş gibi fragmana göre ama hekim oğlunun planıda olabilir .Gerci 2 bölümdür emrenin hal ve hareketleri olmayabilir de dedirtiyor izliyip görecez güzel senaryo helal olsun.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.