Hekimoğlu 10.Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü 3 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hekimoğlu bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/r5omt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. Gelir gelmez önlük giymeyen tek doktor olarak Hekimoğlu dikkatini çeker. Hekimoğlu ise, Vahap’ın görünen iyi niyetinin altında başka amaçları olduğundan şüphelenmektedir.

Öte yandan, genç ve başarılı bir CEO olan Sevgi hastaneye yatırılır ve dosyayı Tıbbi Tanı Departmanı devralır. Genç kadının durumu hızla kötüye gider ve kalp nakline ihtiyaç duyar. Hekimoğlu kadını iyileştirmek uğruna büyük bir riski göze alacaktır. Öte yandan tedavi sürecinde Emre’nin yaptığı büyük bir hata Hekimoğlu’nu çok sinirlendirir ve ikisi arasındaki ipleri kopma noktasına getirir.

Hekimoğlu, Emre’yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu’nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır?

2 Yorum Var

  1. hayalet

    27 Şubat 2020 - 08:23

    Harika, olağanüstü bir dizi, keşke her gün olsa, parayla hasta bakanlara, hoca olup hastasını bile görmeye tenezzül etmeyen, baştan atıp yanlış teşhisle hastanın hayatıyla oynayanlara, insanları ve işini sevmedigi halde doktor olanlara, merhamet, sevgi ve vicdanla hastasına yaklaşmayan doktorlara, ve yine merhamet vicdandan yoksun olsan hastalara kötü davranan hemşirelere ne kadar güzel göndermeler yapıyor, bunların daha çok vurgulanmasını istiyorum, belki bu durumda olanlar vicdana gelir de değişir, tabii ki hasta profilini de görüyoruz ama egitimli insanla egitimsiz insanın farkı bu ve bu dizideki doktorlar egitimli eğitimsiz sevimli sevimsiz paralı parasız hasta diye degil insanlar eşittir düşüncesiyle ayrım yapmadan hepsine aynı düzeyde yaklaşıp ve işlerini son derece iş etiği ve meslek sevgisiyle hayatları kurtarmaya yönelik yapıyorlar, harika bir dizi ve oyuncuları da harika, bizleri ve tıp dünyasını olumlu yönde etkiledikleri için çok çoookk tşk ediyorum, ve idari bölüm de çalışanlar da aynı şevkle işlerini yapıyorlar, temennim gerçekte de her sağlık merkezinde de bunu yaşayabilmek, tabii ki işini seven doktor ve hemşireler sözümüzün dışında ama ne yazık ki çok azlar, artmasını ümit ediyorum ve kendilerini hastaya şifa olacak şekilde geliştirmelerini, onların da işleri zor ama, o meslegi secerken bunları düşünerek seçmeleri gerektigini düşünüyorum. Para herşey değil, ölümle burun burunayız çünkü.

  2. Anonim

    26 Şubat 2020 - 02:18

    Müthis dizi her gün ciksa 10 puanlik bir dizi oyuncular müthis

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.